Martyna Chudyka

Dietetyk / Psychodietetyk

Więcej o mnie

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, Magistrem Dietetyki ze specjalizacją z dietetyki sportowej oraz psychodietetyki. Ponadto jestem certyfikowanym trenerem personalnym.
Doświadczenie w zawodzie zdobywałam podczas licznych praktyk w gabinetach dietetycznych, poradniach zdrowia psychicznego, szpitalach oraz domach opieki.
W 2017 roku brałam udział w rocznym stażu w Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu, w którym przygotowywałam się do zawodu dietetyka.
Od 5 lat czynnie pracuję, jako dietetyk oraz szkoleniowiec. Pomagam nie tylko w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, ale przede wszystkim skupiam się na procesie zmiany nawyków żywieniowych, które są kluczem dla naszego zdrowia.
Specjalizuję się w dietoterapii schorzeń tj.: insulinooporność, cukrzyca typu I oraz typu II, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, choroby tarczycy, PCOS oraz endometrioza.
Stale pogłębiam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz przeglądając najnowsze badania/artykuły z dziedziny żywienia oraz psychodietetyki.
W pracy do pacjentów podchodzę w sposób indywidualny, nieszablonowy, ponieważ każdy z nas ma inne potrzeby oraz problemy, z którymi się zmaga.
W wolnym czasie uwielbiam podróżować, wędrować po górach oraz uprawiać wszelkiego rodzaju dyscypliny sportowe. Dobrą książką z kryminalną historią również nie pogardzę…

x

Umów wizytę

    x

    Brak informacji!