Czego spodziewać się po przybyciu do Naszej Rejestracji?

W pierwszej kolejności po przybyciu do gabinetu rejestratorka poprosi Państwa o wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego oraz wywiadu medycznego, dotyczącego aktualnego stanu zdrowia. Z uwagi na troskę o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo są to niezbędne informacje dla lekarza przed wdrożeniem jakiegokolwiek leczenia stomatologicznego. Otrzymacie Państwo również podstawowe i niezbędne informacje o Naszej Klinice (oferowane usługi, stosowane metody leczenia, godziny otwarcia placówki, formy płatności).

Czego spodziewać się w Gabinecie?

  • Wywiad – na początku lekarz stomatolog zaprosi Państwa na krótką rozmowę przy biurku, podczas której przeprowadzi wywiad stomatologiczny, będący uzupełnieniem i uszczegółowieniem informacji podanych przez Państwa w ankiecie zdrowia. Dodatkowo dowie się jakie są Państwa najczęściej pojawiające się dolegliwości związane nie tylko z zębami, ale również z całą jamą ustną. Zapyta także co w aktualnym uzębieniu najbardziej Państwu przeszkadza, a także jakie efekty chcielibyście Państwo uzyskać po zakończeniu leczenia stomatologicznego.
  • Diagnostyka – drugą częścią wizyty będzie badanie na fotelu stomatologicznym. Lekarz przeprowadzi dokładne badanie całej jamy ustnej, zbada wszystkie zęby, mięśnie oraz stawy. Ponadto wykona zdjęcia wewnątrzustne aparatem fotograficznym (obejmujące tylko obszar jamy ustnej) oraz uzupełni dokumentację medyczną rentgenowskim zdjęciem pantomograficznym, aby sprawdzić stan korzeni zębów oraz kości szczęki i żuchwy.
  • Rozmowa – ostatnim etapem wizyty będzie przedstawienie i omówienie przez lekarza wszystkich wykonanych zdjęć podczas wizyty, aby w pełni zobrazować występujące u Państwa problemy wymagające leczenia, a także przedstawi indywidualny plan postępowania dopasowany do Państwa oczekiwań i możliwości. To czas, w którym będą mogli Państwo dopytać o dodatkowe kwestie związane z ustalanym przebiegiem leczenia oraz uzyskać wstępny kosztorys poszczególnych zabiegów.
  • W naszych gabinetach oferujemy naszym Pacjentom kompleksowe leczenie, po zakończeniu którego Pacjent stosując się do zaleceń lekarza będzie się cieszył zdrową jamą ustną i odwiedzał nas tylko na co półrocznych wizytach kontrolnych.

x

Umów wizytę

    x

    Brak informacji!