Przy pomocy nowatorskiej piaskarki abrazyjnej firmy IMD osiągamy bardzo dobre efekty bezwiertłowego oczyszczania zębów u naszych Pacjentów za pomocą strumienia sprężonego powietrza z cząsteczkami tlenku glinu.

Urządzenie jest alternatywą do leczenia standardowego wiertłem i pracuje z wykorzystaniem niskiego ciśnienia powietrza 1,5 – 3 bara.

Wyselekcjonowany piasek abrazyjny, którym jest tlenek glinu o specjalnie dobranej ziarnistości 29μm oraz 45μm gwarantuje doskonałe efekty i jest całkowicie bezpieczny zarówno dla Pacjenta jak i Lekarza. Opracowywanie ubytków za pomocą piaskarki abrazyjnej można wykonujemy u Pacjentów w każdym wieku, zarówno u dzieci, dorosłych, u osób starszych jak i u kobiet w ciąży.

Szczególne zastosowanie znajduje paskarka Sandman Futura przy opracowywaniu ubytków bez znieczulenia (u osób uczulonych na środki znieczulające, kobiet w ciąży), zabiegach u osób nadwrażliwych na ból oraz u Pacjentów z wysokim poziomem lęku stomatologicznego.

Do głównych zalet stosowania piaskarki Sandman Futura cenionych przez naszych Pacjentów należy zaliczyć brak wibracji oraz nacisku na ząb – metoda całkowicie bezdotykowa.

 

x

Umów wizytę

    x

    Brak informacji!